FER AKIL ZEKA OYUNLARI
SELÇUKBEY
1.350
KAPALI SALON:
A28B5822-F12D-4494-87B4-2D28DFB46A5F

Öğrenme sadece okullarla, kitaplarla ya da sıkıcı aktivitelerle sınırlı değildir. Aslında bu, çocuğunuzun eğitiminin ikinizin de eğlenebileceği en iyi aşamasıdır!

2 yaşındaki çocuğunuza hayvan isimlerini veya alfabelerini öğretmede kesinlikle yanlış bir şey yoktur, ancak erken beyin gelişimi için çok önemli olan, yürümeye başlayan çocuğun değerli yaşam becerilerini seçmesine ve daha iyi öğrenenler olmasına yardımcı olan çok daha iyi yetenekler vardır. Bu yetenekler dizisine 'Yönetici İşlev Becerileri'adı verilmiştir  .

Yönetici İşlevi becerileri MBA müfredatından çıkmış gibi görünse de, o kadar da yeni değil. Muhtemelen yürümeye başlayan çocuğunuzda bu becerileri teşvik etmek için zaten çok şey yapıyorsunuzdur. Yönetici İşlev becerileri büyük ölçüde aşağıdakilere odaklanır:

  • Dikkat:  Odaklanmayı sürdürmek ve ihtiyaç duyulduğunda onu değiştirmek.
  • Dürtü kontrolü:  Harekete geçmeden önce düşünmek ve her zaman akla gelen ilk şeyi söylememek veya yapmamak.
  • Çalışma belleği:  Birden fazla düşünceyi akılda tutmak.
  • Planlama:  Bir hedefe ulaşmak için bir dizi eylemi planlayabilme ve gerçekleştirebilme ve ihtiyaç duyulduğunda planları değiştirebilme becerisi.

EF becerileri konusunda iyi bilgi sahibi olan çocuklar, 14 yıl sonra okulda daha başarılı oldular, daha az davranış sorunu gösterdiler ve daha güvenilir ve güvenilir oldular. EF becerileri çocuklarınızın beynini güçlendirir ve onları yalnızca okula hazırlamakla kalmaz, hayata hazırlar!

Burada size küçük çocuğunuzun beynini güçlendirecek heyecan verici aktiviteler koleksiyonu sunuyoruz!

DETAYLAR

AYLIK ÜCRET: 1.350
ISITMA / SOĞUTMA:
1350 KAPALI SALON:
EĞİTİM KOÇU:
Wİ-Fİ:
BEKLEME SALONU:
SERTİFİKA:
SERVİS:
OTOPARK :

KURSUN KONUMU

BENZER KURSLAR

Benzer listeler bulunamadı

EN ÇOK İNCELENEN KURS

BRANŞLAR

Copyright © 2024 SPORKURS